Publicat

Publicat

W pierwszym okresie działalności wydawało przede wszystkim książki dla dzieci i młodzieży, zyskując pozycję lidera rynku i konsekwentnie rozbudowując ofertę dla dorosłych. Oficyna przygotowuje książki o tematyce uniwersalnej, adresowane do młodzieży od 13. roku życia oraz dorosłych. Jej specjalnością są publikacje poradnikowe, popularnonaukowe i krajoznawcze. Wszystkie charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym, atrakcyjną szatą edytorską (trwała oprawa, papier i druk wysokiej jakości), a także przyjaznymi cenami, które ułatwiają kompletowanie rodzinnego księgozbioru. Poradniki pełne praktycznych wskazówek kulinarnych, ogrodniczych oraz dotyczących zdrowia i pielęgnacji urody sprawiają, że życie codzienne staje się prostsze, pomagają też realizować pasje i rozwijać zainteresowania.

Książki popularnonaukowe wspomagają szkolną edukację, ilustrowane encyklopedie i leksykony tematyczne, pisane przez specjalistów z różnych dziedzin, zapewniają łatwy dostęp do wiadomości z zakresu historii, literatury i nauk przyrodniczych. Publikacje krajoznawcze i przewodniki pozwalają zaplanować podróże po Polsce, Europie i świecie.

Bestsellery ostatnich lat to: "Kuchnia polska. 1001 przepisów" Ewy Aszkiewicz, "Moje sekrety kulinarne" Bożeny Dykiel, "Polska da się lubić!" Steffena Möllera oraz "Pokochać ogród" Mai Popielarskiej.

Publicat

Partnerzy