Anna

warning: Creating default object from empty value in /home/users/chorosnet/public_html/pk2/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1388.

Nalewka zapomnienia – Katarzyna Bulicz-Kasprzak

Już po pierwszym spotkaniu z pisarką, po przeczytaniu jej debiutanckiej powieści, zatytułowanej „Nie licząc kota czyli kolejna historia miłosna” wiedziałam , że Nalewka zapomnienia czyli bajka dla nieco starszych dziewczynek na pewno mnie nie zawiedzie. Czułam, że będzie zabawnie, zaskakująco, będą emocje, ciekawa fabuła, że będzie się działo!

okładka książki

Rozmowa z Grzegorzem Gajkiem

„Są tacy, którzy zostają pisarzami ot, tak... z przypadku, lecz większość z nas potrzebuje na to lat ciężkiej pracy.”
Wywiad z Grzegorzem Gajkiem przeprowadzony przez Annę Grzyb

okładka książki

Łatwopalni – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Bo nie jest sztuką żyć na granicy, obarczać siebie i wszystkich dookoła winą, szukać zapomnienia w alkoholu, ryzykować, tropić własną przeszłość i rozpamiętywać ją wciąż i wciąż, bez końca. To każdy potrafi, bo to jest takie proste, idziesz za swoimi emocjami i dajesz im sobą zawładnąć. *

okładka książki

Poszukiwana – Małgorzata Kochanowicz

Czy każdy sekret powinien zostać odkryty, a osoba, która zaginęła powinna zostać odnaleziona?

okładka książki

Odmieniec – Philippa Gregory

Pokonać lęki średniowiecznego świata. 

Philippa Gregory jest historykiem, co doskonale pomaga jej w tworzeniu tła do swoich powieści. Stała się niezwykle popularna po tym, jak opisała czasy Tudorów w "Kochanicach króla", które zostały zekranizowane i w których wystąpiły sławy takie jak Natalie Portman i Scarlett Johansson. Odmieniec to książka niezwykła.

okładka książki

Subskrybuj zawartość