Konkurs

warning: Creating default object from empty value in /home/users/chorosnet/public_html/pk2/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1388.

Książka na lato 2012 - Latem się zaczytaj

PLEBISCYT ZAKOŃCZONY - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYNIKÓW
Książka na lato 2012 - wyniki

PLEBISCYT
KSIĄŻKA NA LATO 2012

Nadeszła wreszcie ta pora roku, kiedy przykominku zadaje Wam pytanie „Którą książkę chcecie polecić na lato 2012?” Poniżej przedstawiamy listę kandydatów i zapraszamy do głosowania.

Tradycją jest, że każda edycja ma swoje hasło przewodnie – zazwyczaj związane z mnogością książek. W tym roku ograniczyliśmy nieco wybór. Ale hasło … hasło wymyśliliśmy takie:

„Latem się zaczytaj” - mamy nadzieję, że Wam się spodoba i zapraszamy do głosowania.

Książka na lato 2011 - czytanie do zaczytania

PLEBISCYT ZAKOŃCZONY - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYNIKÓW
Książka na lato 2011 - wyniki

PLEBISCYT
KSIĄŻKA NA LATO 2011

(przedłużony do 15 sierpnia)


Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji plebiscytu na książkę lata - konkursie współorganizowanym przez przykominku.com oraz zaprzyjaźnione blogi.

Celem plebiscytu jest poznanie odpowiedzi na pytanie – którą książkę warto polecić na lato 2011?
Takie pytanie zadawaliśmy sobie i Wam przez dwa ostatnie lata. Bardzo nas cieszy, że plebiscyt zdobywa coraz większą popularność. Być może uznacie, że tytułów jest odrobinę za dużo, a my przyznajemy, że wybór nie jest łatwy, ale chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Podobnie jak w ubiegłych latach plebiscyt będzie trwał do połowy wakacji i wtedy ogłosimy wyniki – w sam raz, by na drugą połowę wakacji zostawić sobie te najciekawsze i najprzyjemniejsze książki.

Dla osób, które zdecydują się wziąć udział w plebiscycie przygotowaliśmy również część konkursową, w której nagrodami są niemal kilogramy książek. Po szczegółowe zasady głosowania i konkursu zapraszamy na stronę regulaminu.
Poniżej przedstawiamy książki zgłoszone przez wydawców do plebiscytu.

Książki na lato - tylko w dużych ilościach

PLEBISCYT ZAKOŃCZONY - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYNIKÓW
Książka na lato 2010 - wyniki

PLEBISCYT
KSIĄŻKA NA LATO 2010

Wzorem ubiegłego roku serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie na książkę lata - konkursie współorganizowanym przez przykominku.com oraz zaprzyjaźnione blogi.

Celem plebiscytu jest poznanie odpowiedzi na pytanie – którą książkę warto polecić na lato 2010?
Z takim właśnie pytaniem zwracamy się do internautów i czytelników blogów z recenzjami literackimi. Plebiscyt będzie trwał do połowy wakacji i wtedy ogłosimy wyniki – w sam raz, by na drugą połowę wakacji zostawić sobie te najciekawsze i najprzyjemniejsze książki.
Dla osób, które zdecydują się wziąć udział w plebiscycie przygotowaliśmy również część konkursową, w której nagrodami są niemal kilogramy książek. Po szczegółowe zasady głosowania i konkursu zapraszamy na stronę regulaminu.
Poniżej przedstawiamy książki zgłoszone przez wydawców do plebiscytu.

Konkurs Science Fiction

W związku z wyjątkowym zainteresowaniem konkursem dotyczącym magazynu Science Fiction Fantasy i Horror postanowiliśmy nieco zmienić jego formułę oraz uatrakcyjnić nagrodę. Do wygrania jest zestaw lipcowo-sierpniowy tego magazynu.

Konkurs - Manuskrypt CHopina

Ile jest Chopina w Manuskrypcie Chopina.

Następny przykominkowy konkurs ma naturę błyskawiczną. Tym razem liczy się prędkość odpowiedzi.

Aby zwyciężyć - wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań i jak najszybciej przesłać odpowiedzi na adres: kamil@przykominku.com

Stephen King - Ręka Mistrza

Zapraszamy do kolejnego konkursu przy kominku.

Tym razem zasady konkursu są o wiele prostsze:
- Aby wziąć w nim udział wystarczy wymienić jak największą liczbę sfilmowanych powieści autorstwa Stephena Kinga.
Ale żeby nie było za łatwo prosimy dopisać przynajmniej jedno nazwisko (aktora lub reżysera) związane z danym filmem.

Odpowiedzi proszę kierować na adres kamil@przykominku.com .
Czas trwania konkursu to 01.10 2008 - 15. 10 2008. Po tym terminie z nadesłanych odpowiedzi z największą liczbą poprawnych tytułów wylosowany zostanie zwycięzca. Nagrodą, ufundowaną przez wydawnictwo Prószyński i Ska jest najnowsza książka Kinga - Ręka mistrza.

Zapraszamy.

Wyniki Konkursu

Turkusowe Szale
Z myśliwcami już tak jest, że są szybkie i latają to tu, to tam i strasznie ciężko jest je złapać. Z przyjemnością jednak informujemy, że ta trudna sztuka udała się Pani Marcie z Poznania, do której właśnie leci książka-nagroda.

Konkurs na książkę na lato - 10 lat przykominku.com

Pierwszy konkurs związany z naszymi 10 urodzinami znajdziecie w przypiętym poście na naszym Fanpage'u. Znajdziecie tam listę książek, które wydawnictwa zgłosiły do tego plebiscytu. Zachęcamy do głosowania w komentarzach. Wśród osób głosujących na zwycięskie tytuły wyłonimy pięcioro szczęśliwców, którzy otrzymają od nas nagrody książkowe (możemy powiedzieć, żę będzie to przynajmniej po pięć książek-niespodzianek).

Konkurs - Najlepsza recenzja na 10 lat przykominku.com

W związku z naszymi urodzinami postanowiliśmy przygotować jeszcze jeden konkurs. Tym razem poprosiliśmy pięcioro z naszych recenzentów, by wybrali po pięć swoich recenzji - takich, które uważają za najciekawsze, lub z którymi mają najwięcej miłych wspomnień. Waszym zadaniem będzie wyłonienie najlepszych recenzji. Aby to zrobić wystarczy, że wpiszecie jej numer w komentarzu. Możecie też wpisać tytuł recenzji.
W ten sposób wybierzemy trzy najlepsze waszym zdaniem, a spośród osób, które zagłosują na zwycięskie teksty wybierzemy losowo troje szczęśliwców. Do nich wyślemy książki nagrody.


Lista recenzji konkursowych

1. Aniołowie zniszczenia
2. Demon ruchu
3. Dłoń
4. Droga do Zielonego Wzgórza
5. Eskorta
6. Historia wampirów
7. Medycyna tradycyjna
8. Mieczem pisane
9. Miłość Cateriny
10. Motyl
11. Najgłupszy anioł
12. Okowita, przepalanka i inne nalewki
13. Pies i jego chłopiec
14. Po skoku
15. Przewodnik po Łazienkach
16. Shepherd’s crown
17. Sól i szafran
18. Spirala
19. Spryciarz z Londynu
20. Tajemnica amuletu
21. Tygrys. Kampanie Richarda Sharpe
22. Wolni ciut ludzie
23. Wypędzony
24. Zombie survival
25. Żółte oczy

Czekamy na Wasze głosy...
Książki też czekają.

Subskrybuj zawartość